حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

تفاوت کرم مو و ماسک مو که باید بدانید

تفاوت کرم مو و ماسک مو

یکی از واژه‌هایی که شاید به گوشتان خورده باشد ولی از نوع کارایی آن بی‌ خبر باشید «کرم مو» است و این سؤال را در ذهن شما به وجود آورده که تفاوت کرم مو و ماسک مو در چیست و چرا از این دو برای مراقبت از مو استفاده می‌شود؟ بسیاری از شرکت‌ها در سطح بین‌المللی به تولید این محصولات پرداخته‌اند. محصولات فریحا نیز در این زمینه برای تقویت و مراقبت از مو تهیه شده‌اند.

در حالت کلی می‌توان گفت ماسک مو محصول و کالایی شناخته شده‌تر از کرم مو است. در ادامه بیشتر با این تفاوت‌ها آشنا خواهید شد.

تفاوت کرم مو و ماسک مو

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین تفاوت ماسک مو و کرم مو به نحوه استفاده این دو بر می‌گردد. اگر از ماسک مو استفاده کنید حتماً نیاز به آبکشی خواهید داشت ولی کرم مو نیاز به آبکشی ندارد و می‌تواند گزینه مناسبی برای مراقبت از مو باشد.

یکی دیگر از تفاوت‌ها اصلی این دو محصول: کرم مو خاصیت ترمیم‌کنندگی و آبرسانی بیشتری نسبت به ماسک مو دارد. از طرفی ماسک مو تأثیر سریع و فوری خود را نشان می‌دهد پس در نتیجه اگر به دنبال این هستید که نتیجه سریع‌تری بگیرید باید از ماسک مو استفاده کنید. بعد از آبکشی در ماسک مو شما موهای بسیار نرم و لطیفی خواهید داشت.

در ماندگاری لطافت مو،‌ کرم مو حرف اول را می‌زند پس اگر نتیجه دائمی و پایدار می‌خواهید حتماً سراغ کرم مو بروید.

ماسک مو چیست

اصلی‌ترین کار ماسک مو این است که به تغذیه و آبرسانی پوست شما کمک می‌کند. انواع مختلفی از ماسک‌ موها در بازار وجود دارند که برای تقویت و سلامت مو تولید شده‌اند. ماسک مو به عنوان نرم کننده برای موهای خشک و آسیب دیده محصولی محبوب و شناخته شده است. ماسک مو برای ترمیم، رفع خشکی و وز شدن مو، نرم‌کننده و درخشان کننده و همچنین برای جلوگیری از آسیب دیدن‌ موها کارایی بسیار بالایی دارد.

یکی دیگر از ویژگی‌ها و کارهایی که ماسک مو انجام می‌دهد این است که به پوست سر کمک می‌کند و سلامت آن را بالا می‌برد.

کرم مو

کرم مو چیست

در مقابل کرم مو نیز برای ترمیم عمیق مو به کار مورد استفاده قرار می‌گیرد و بهترین زمان استفاده از کرم مو زمانی است که موهای شما نیاز به تقویت داشته باشند. اگر هم موهایی خشک و به هم ریخته دارید کرم مو می‌تواند به شما کمک کند.

کرم مو یا از نوع روغنی هستند یا عصاره‌ای یا آبرسان. در اینجا نیز تفاوت ماسک مو و کرم مو نیز مشخص می‌شود. برای استفاده از کرم موهای از نوع روغنی ابتدا باید موهای خو را با شامپو شستشو دهید و بعد از آن با کرم موی روغنی آن را ماساژ دهید.

کرم‌ موهای آبرسان نیز برای موهایی که خشک و کم آب هستند بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و اگر موهای شما نازک و شکننده باشند این کرم موها برای شما کارایی خوبی خواهند داشت.

کلیدواژه : مو
مدیر کیاوین
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X