حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

معرفی انواع ماسک صورت که باید بشناسید

انواع ماسک صورت

اولین هدف و انگیزه‌ای که برای انواع ماسک صورت بوجود آمد فقط به خاطر سفید کردن پوست صورت بود. هر چقدر که زمان گذشت شاهد انواعی از ماسک‌های صورت با ترکیبات مختلف شدیم. اگر در حال حاضر در مورد ماسک‌ها صحبت می‌کنیم منظورمان ماسک‌های دست‌ساز خانگی تا ماسک‌های کلینیکی است.

چرا از ماسک‌های صورت استفاده می‌کنیم؟

مشکلاتی که افراد در رابطه با پوست صورتشان دارند یا به دلیل ارثی بودن آن است یا به خاطر عدم رعایت یکسری نکات بهداشتی می‌باشد. اما در هر صورت با استفاده از روش‌های مراقبتی یا استفاده از انواع ماسک صورت می‌توان صورت خود را زیبا‌تر کرد.

برخی از ماسک‌ها با این هدف ساخته شده‌اند که جلوی جوش زدن صورت را بگیرند و بعضی دیگر نیز جهت آبرسانی پوست و یا پاکسازی آن به وجود آمده‌اند.

بسیاری از افراد خودشان در خانه با استفاده از مواد مختلف و ترکیب آن‌ها ماسک‌های متنوعی را تولید می‌کنند.

بنابراین دلیل استفاده از انواع ماسک صورت می‌تواند مختلف باشد و این کاملاً به شرایط مصرف کننده برمی‌گردد.

ماسک صورت فریحا

ماسک صورت فریحا با ترکیب گیاهانی که روی لیبل یا جعبه آن درج شده، تشکیل شده است. بهترین ترکیب مؤثر آن موسیلاژ سرد همراه با تاننهاوکلاژن است. این ترکیب می‌تواند به راحتی تمام سموم و سلول‌های مرده را دفع کند و خون صالح جذب کند. مکانیسمی که با استفاده از این ماسک طی می‌شود به این شکل است: «بازسازی همراه با سلول‌های مقاوم به اثرات مخرب نور خورشید و آلودگی هوا». و البته در طی زمان این اثربخشی خود را نشان می‌دهد.

از ماسک فریحا در چه مواردی استفاده می‌شود؟

همانطور که گفته شد دلایل استفاده از انواع ماسک صورت مختلف است که در اینجا ماسک فریحا در موارد زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

  • لک و جوش و کم‌رنگ کننده کک مک
  • التهاب‌های عروقی سطحی
  • افتادگی و تیرگی و تجمع گال
  • مایت و دکوتکس

ماسک صورت فریحا بعد از ۲ تا ۳ بار مصرف تأ‌ثیر خود را به خوبی نشان می‌دهد.

انواع ماسک صورت: ماسک مناسب پوست خشک

پوست زمانی شروع به خشک شدن می‌کند که نمی‌تواند رطوبت خود را حفظ کند. از انواع ماسک صورت ماسک‌هایی هستند که مناسب پوست خشک بوده به این معنا که این توانایی را داشته باشند که به پوست آبرسانی کنند. از طرفی مرطوب نگه داشتن و ابرسانی پوست خشک باعث می‌شود از کدر شدن و خارشناک شدن پوست جلوگیری شود.

ماسک صورت مناسب پوست چرب

افرادی که پوست چرب دارند، چربی موجود در پوست آن‌ها بیش از حد سبوم یا همان روغن طبیعی پوست می‌سازند. این سبوم باعث می‌شود منافذ پوستی مسدود شوند و التهاب در پوست ایجاد کنند. موز و لیمو دو میوه‌ای هستند که در پاکسازی منافذ پوستی تأثیر بسزایی دارند.

ماسک‌های مناسب چین و چروک

یکی دیگر از انواع ماسک صورت ماسک‌هایی هستند که برای جلوگیری از چین و چروک‌های صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از دلایل چین و چروک صورت افزایش سن است که البته اگر از ماسک‌های صورت به صورت اصولی استفاده شود این چروک‌ها جایی در صورت نخواهند داشت!

کلیدواژه : پوستماسک
مدیر کیاوین
ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X